Materiały szkoleniowe

W celu uzyskania dostępu do materiałów proszę o zapoznanie się z informacjami na ich temat zawartych poniżej oraz w przypadku zaakceptowania warunków, zalogowanie sie na stronę w celu rejestracji  http://www.ratwys.pl/user/login


Wszelkie prawa autorskie do materiałów zawartych na stronie www:ratwys.pl należą do firmy Usługi Wysokościowe Szkolenia Janusz Rutka UWS . Wszystkie materiały z innych źródeł zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Treść strony www:ratwys.pl wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Materiały  wskazywane w linkach, nie będące własnością www:ratwys.pl  chronione prawami autorskimi ich autorów i właścicieli. Przed ich wykorzystywaniem należy się zapoznać z nałożonymi ograniczeniami i uzyskać ewentualną zgodę właścicieli praw autorskich.

Kopiowanie, modyfikowanie oraz transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób, powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych tu materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela UWS. Korzystanie z informacji dostępnych na stronach tego serwisu może się odbywać wyłącznie w sposób zgodny z prawem.
Informacje prezentowane na stronach www.ratwys.pl służą wyłącznie celom szkoleniowym i zostały przygotowane w oparciu o źródła uznane przez UWS za rzetelne i wiarygodne oraz według naszej najlepszej wiedzy. Ze względu na możliwość wystąpienia przekłamań lub zdezaktualizowania się informacji UWS nie ponosi odpowiedzialności za aktualność i dokładność.

Użytkownicy korzystają z tych informacji wyłącznie na własne ryzyko i odpowiedzialność.

UWS informuje, że zawarte na stronie materiały są wyłącznie interpretacją możliwości a nie zbiorem zasad obowiązujących w poszczególnych blokach tematycznych. Tak więc zawarte materiały nie stanowią procedur, a jedynie stanowią pomoc w procesie szkolenia.

UWS nie ponosi odpowiedzialności za nieodpowiednie interpretowanie informacji oraz wynikłe z tego skutki prawne.

Zachęcamy o uzyskanie zgodu od UWS do poszczególnych  plików  zawartych na stronie www.ratwys.pl w sposób nie pozostawiający wątpliwości co do ich pochodzenia.

http://www.ratwys.pl/user/login  - rejestracja